خرید بلوز شلوار

امروزه سلیقه بسیاری از والدین، و به دنبال آن تولیدکنندگان پوشاک کودک، به سمت استفاده از لباس‌های ست تغییر پیدا کرده است. به جرأت می‌توان گفت بخش اعظم لباس‌های موجود در بازار، ست‌های طراحی‌شده توسط تولیدی‌های پوشاک هستند که طبعاً مزایا و معایبی را در پی دارد. اصلی‌ترین مزیت اینگونه سرویس‌ها، زیبایی و طراحی جذاب آن‌ها است. در کنار این موضوع، معمولاً قیمت خرید سرویس بلوز شلوار کمتر از قیمت خرید بلوز تک و شلوار تک خواهد بود. برای خرید ست بلوز شلوار پسرانه و یا دخترانه به‌ویژه در خرید آنلاین، باید علاوه بر دقت در انتخاب فروشگاه اینترنتی، چندین نکته را مد نظر قرار داد. شناخت کافی و اطمینان از تولیدی لباس، کیفیت پارچه و دوخت، قیمت مناسب، اندازه مشخص و رنگ‌های متنوع از جمله مؤلفه‌های تأثیرگذاری است که برای داشتن یک خرید خوب، به خریدار کمک می‌کند.

شناخت تولیدکننده لباس

شاید مهم‌ترین مؤلفه در خرید اینترنتی پس از یک فروشگاه مطمئن و باسابقه، آشنایی با تولیدکننده پوشاک و داشتن تجربه خرید از برند مورد نظر است. برندهای تولید لباس برای حفظ مشتریان خود، معمولا تلاش می‌کنند تا کیفیت پارچه و دوخت را ثابت نگه داشته و حتی روز به روز ارتقا بدهند؛ در نتیجه شناخت یک یا چند تولیدکننده خوب پوشاک، بخشی جدایی‌ناپذیر از یک خرید اینترنتی موفق خواهد بود. باید دقت نمود که از روی عکس محصولات، چندان نمی‌توان به کیفیت بلوز شلوار (تیشرت و شلوار) پی برد. ما در مجموعه فروشگاه کودک باوه طی این سال‌ها تلاش نموده‌ایم تا در انتخاب طرح و کیفیت محصولات، وسواس به خرج دهیم و همواره تلاشمان بر این بوده تا به مشتریان تضمین دهیم که لباس‌های عرضه‌شده از سوی باوه، نسبت به قیمت‌شان دارای کیفیت مناسبی هستند و بهای تمام‌شده منصفانه‌ای دارند.
نکته قابل توجه در خصوص فروشگاه لباس کودک باوه و شاید به‌عنوان یکی از نقاط تمایز با برخی دیگر از فروشندگان این است که ما از ابتدای تأسیس باوه، فقط درصدد عرضه محصولات ساخت ایران (تولید ایرانی) بوده و در این راه، برای شناسایی و معرفی تولیدکنندگان برتر ایرانی تلاش بسیاری کرده‌ایم. از آن جا که به اهیمت آشنایی خریداران با نام تولیدکنندگان و لزوم ایجاد ارتباط قوی میان تولیدکننده و مصرف‌کننده واقف بوده‌ایم، همواره و با افتخار کوشیده‌ایم تا در کنار انتخاب تولیدکنندگان منصف و قوی، در راستای معرفی آنان به خریداران خود نیز اقدامات مهمی را انجام دهیم. ما با انتخاب این تولیدکنندگان برتر و خوش‌نام ایرانی، سبدی از انواع بهترین و جدیدترین مدل‌های بلوز و شلوار بچه گانه (دخترانه و پسرانه) برای استفاده در تمام فصول سال (بهار، تابستان، پاییز و زمستان) برای مشتریان و همراهان باوه فراهم آورده‌ایم. همچنین به تجربه در این مسیر دریافته‌ایم که کیفیت بالای کارهای ایرانی، قابل رقابت با محصولات خارجی بوده و از لباس‌های وارداتی ارزان‌قیمت و بی‌کیفیت، بسیار جلوتر هستند.

کیفیت بلوز شلوار

برای خرید بلوز شلوار پسرانه و دخترانه باید به کیفیت پارچه و دوخت دقت داشت. بهترین پارچه برای لباس کودکان، پارچه پنبه‌ای است که در اصطلاح عام، به آن پارچه نخی نیز گفته می‌شود. نرمی و لطافت از جمله مزایای پارچه‌های پنبه‌ای هست. به دلیل اینکه پارچه پنبه‌ای حرارت بدن را به بیرون منتقل می‌کند، مناسب مناطق گرمسیر و فصل‌های بهار و تابستان است. برای فصول سرد و مناطق سردسیر نیز بهترین گزینه، پارچه‌های پنبه‌ای دورو هستند که انواع و دسته‌های گوناگونی داشته و با اضافه شدن لایه‌ای به پارچه پنبه‌ای ساده، مانع انتقال حرارت بدن کودکان به بیرون می‌شوند. از دیگر ویژگی‌های این پارچه‌ها، عدم ایجاد حساسیت است که حتماً باید در خصوص لباس کودکان رعایت شود. پوست نوزادان و کودکان حساس‌تر از پوست بزرگسالان بوده و پارچه‌های غیرپنبه به آن‌ها آسیب می‌رساند. پارچه‌های پنبه‌ای انواع مختلفی دارند که پنبه یکرو، پنبه دورو، پنبه دورس، پنبه لاکرا و پنبه جودون از جمله این تنوع‌ها هستند. این نکته هم قابل ذکر است که پارچه بنگال از دیگر پارچه‌های مورد استفاده در لباس و به‌ویژه شلوارهای تولیدی برای کودکان است که با توجه به کیفیت آن، ماندگاری خوبی دارد.

قیمت بلوز شلوار

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ها برای موفقیت یک کسب‌وکار و یا فعالیت تولیدی، ثبات اقتصادی است. متأسفانه اقتصاد ایران در سال‌های اخیر، دچار رکود و تورم‌های شدید و پیاپی بوده که تصمیم‌گیری را برای فعالین اقتصادی سخت کرده است. صنف پوشاک کودک نیز از این قاعده مستثنی نبوده و شاهد نوسانات قمیت و افزایش نرخ بهای تمام‌شده کالا بوده‌ایم. با این حال مجموعه باوه همیشه در تلاش بوده که با توجه به نرخ تورم عمومی، بدون اینکه از کیفیت لباس صرف نظر کند، پوشاکی را برای مشتریان خود تدارک ببیند که افزایش قیمت آن‌ها منصفانه تلقی گردد.
وقتی نرخ تورم در اقتصاد بالا می‌رود، معمولا در این شرایط بازار کالاهای ارزان قمیت بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرند. در خصوص لباس‌های ارزان قمیت، تجربه فروشگاه باوه و همچنین تجربه پدر و مادرهای عزیز، مؤید این مطلب هست که غالباً در قبال قیمت پایین، کیفیت بسیار نازلی از پارچه و دوخت را تحویل مشتری می‌دهند. این لباس‌ها معمولاً کالای وارداتی از کشورهایی نظیر ترکیه و چین بوده و یا اینکه در تولیدی‌های نامعتبر و کم‌سابقه ایرانی دوخته شده‌اند. لزوم توجه به این مسأله به‌ویژه در خرید اینترنتی، دوچندان است. در خصوص این نکته که قیمت پایین همیشه مناسب نیست، ضرب المثلی وجود دارد مبنی بر اینکه: آن قدر پولدار نیستم که جنس ارزان قیمت بخرم. در مجموع، تلاش فروشگاه باوه این است که محصولات کودک شامل لباس و اسباب بازی را با قیمت مناسب و ارسال ارزان، در سراسر ایران به مشتریان خود برساند.

اندازه بلوز شلوار

یکی از نکات مهم و قابل توجه به هنگام خرید اینترنتی بلوز شلوار، انتخاب سایز مناسب برای فرزندمان است. در خرید حضوری به‌طور معمول دختر و پسر خود را به همراه برده و لباس را با قد و اندازه او می‌سنجیم. اما در خرید آنلاین اینچنین نیست و باید از روش دیگری استفاده نمود. یکی از مشکلات همیشگی خرید اینترنتی پوشاک کودک، انتخاب بدون توجه به اندازه‌های واقعی لباس و تنها بر اساس اندازه اعلام‌شده توسط فروشنده است که در بسیاری از موارد با واقعیت اختلاف دارند. تجریه چندین ساله به ما نشان داده نه تنها اندازه‌های انتخاب شده توسط تولیدی‌های مختلف با یکدیگر تفاوت دارد؛ حتی اندازه و قواره لباس‌های مختلف یک تولیدی نیز در بسیاری از موارد با یکدیگر متفاوت بوده است. پس با این اوصاف مهم‌ترین اصل در انتخاب اندازه مناسب برای خرید اینترنتی لباس کودک، اندازه‌گیری مجدد توسط والدین و عدم اکتفا به اندازه‌های اعلام‌شده توسط فروشده است. برای این کار باید یکی از لباس‌های مناسب فرزندتان، که اندازه مطلوبی برای شرایط کنونی وی داشته باشد، یعنی نه خیلی تنگ باشد و نه خیلی در تن آزاد باشد را برداشته و اندازه‌های آن را به سانتی‌متر مشخص کنید. حتماً برای این کار لباس را بیرون از تن کودک خود و بر روی زمین اندازه‌گیری کنید زیرا در اغلب موارد اندازه‌گیری در تن کودک با دقت کافی انجام نمی‌شود. در این مورد قد لباس و شلوار، عرض کمر و سینه و همچنین طول آستین‌ها را یادداشت می‌کنیم. اکنون باید اندازه‌های به‌دست آمده را با مشخصات ارائه‌شده از سوی فروشنده مقایسه کرد. در اینجا، عملکرد فروشنده‌ای حرفه‌ای و استاندارد است که اندازه‌های بلوز شلوار را مشخص نموده و در جدولی منتشر کرده باشد.
دقت به این نکته لازم و ضروری است که تولیدی‌های لباس، محصولات خود را با اندازه‌هایی نظیر 2 سال، 3 سال، 4 سال و …، یا سایز 35، 40، 45 و … و یا 9 تا 12 ماه، 12 تا 18 ماه، 18 تا 24 ماه و …، برچسب‌گذاری می‌کنند. اما از آنجا که قالب و مقیاس تولیدی‌ها متفاوت بوده و همچنین ممکن است قد و وزن فرزند ما با سن و سال او تطابق نداشته باشد، توجه تنها به سایز لباس کافی نیست و حتما باید با قد و اندازه فرزندمان مقایسه شود. همچنین باید دقت نمود که برخی لباس‌ها نظیر سوییشرت‌ها و لباس و شلوارهایی که سرآستین، کمر و پاچه کش‌داری دارند و یا اینکه پارچه آن‌ها خاصیت کشسانی دارد، دقت بیشتری برای اندازه‌گیری و خرید نیاز دارند. همچنین باید در کل، یک تا دو سانت خطای اندازه‌گیری و دوخت در انتخاب اندازه لحاظ شود.

رنگ بلوز شلوار

به‌طور طبیعی بچه‌ها به‌دلیل روحیه شاداب و سرزنده‌ای که دارند، رنگ‌های شاد را بیشتر می‌پسندند و انتخاب این دسته از رنگ‌ها برای عزیزان‌مان بهتر است. رنگ‌هایی نظیر سبز، آبی، زرد، قرمز، صورتی، گل‌بهی و سفید از جمله رنگ‌هایی هستند که بسته به جنسیت فرزندان و علاقه آن‌ها می‌توانند انتخاب مناسبی برای لباس کودکان باشند. البته پدر و مادرها به‌خاطر اجتناب از کثیف شدن بلوز شلوار و اصطلاحاً چرک‌تاب بودن رنگ لباس، اغلب به رنگ‌های تیره علاقه نشان می‌دهند. بالاخره بازیگوشی‌ها و شیطنت‌های کودکان در زود به زود کثیف شدن لباس‌ها بی‌تأثیر نیست. ولی باید توجه نمود که رنگ‌های شاد در روحیه بچه‌ها تأثیر می‌گذارد و به شادابی آن‌ها کمک می‌کند. شاید راه‌حل میانه آن باشد که بسته به استفاده لباس‌ها در داخل منزل و یا بیرون و مهمانی، ترکیبی از رنگ‌های متنوع و تیره و شاد انتخاب شود.

جزئیات بلوز شلوار

ست بلوز شلوار در دسته لباس راحتی قرار گرفته و بسته به سن کودک و شیک بودن آن، هم می‌تواند به‌عنوان لباس بیرونی استفاده شده و هم در داخل منزل و مهمانی پوشیده شود. برای انتخاب بلوز شلوار مناسب توجه به موضوعاتی مثل مدل یقه، راحتی پوشیدن، نوع سرآستین و پاچه شلوار، کمر راحت و … می‌تواند کمک‌کار باشد. امروزه مدل‌های جدید بچگانه متنوعی برای بلوز و شلوار دخترانه و پسرانه طراحی و تولید شده که علاوه‌بر طرح‌های راحتی، بافتنی، آستین بلند و اسپرت، جدیدترین مدل‌ها شامل طرح‌های کارتونی فانتزی و مجلسی شیک هستند.

خرید بلوز و شلوار بچه گانه

بلوز و شلوار بچه گانه (دخترانه و پسرانه) ساخت ایران (تولید ایرانی) انواع بهترین و جدیدترین مدل ها برای استفاده در تمام فصول سال (بهار، تابستان، پاییز، زمستان) با قیمت مناسب و ارسال ارزان به سراسر ایران

بلوز و شلوار دخترانه (اسپرت، مجلسی شیک، ست بلوز شلوار، راحتی، بیرونی، مدل های جدید بچگانه)

بلوز و شلوار پسرانه (راحتی، شیک، مجلسی، کودک، بافتنی، آستین بلند، طرح های کارتونی فانتزی، جدیدترین مدل ها)